Şirket Profili

 

ARTECHE & ESİTAS

 

ARTECHE; dünya çapında teknik ve ticari tesislere sahip olan, ürünleri 175’ten fazla ülkede bulunan global bir üreticidir.

Pazar hakimiyeti ve 75 yıllık tecrübesi üretim, iletim ve dağıtım sektörlerindeki talepleri direkt olarak karşılama ve daha iyi servis sunma olanağı sağlıyor.

1984 yılında kurulmuş olan ESİTAS Elektrik, Türkiye’de Sancaktepe ve Endonezya’da da Bekasi de konumlanmış olup dünya Elektrik Sanayisine en ileri yenilikleri ve kalitesiyle transformatör hizmeti vermektedir.

ESİTAŞ Elektrik, kendi bünyesinde yetiştirilmiş ve eğitilmiş profesyonel mühendis kadrosuyla, tüm dünya çapında müşterilerine kusursuz bir servis ağıyla hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, alanında uzman profesyonel kadrosuyla birlikte minimum maliyet ile maksimum üretim sağlayacak önerilerde bulunmaktadır.

ESİTAŞ Elektrik, giderek artan transformatör gereksinimlerini karşılamak amacıyla kendi tasarım ve üretim faaliyetlerini kurulduğu günden beri sürdürmektedir. Daha spesifik tasarım ve imalat faaliyetleri için de ESİTAS Türkiye ve ESİTAS Pacific (Endonezya) AR&GE departmanları tarafından koordinasyon içinde bağlantılı online bilgisayar sistemleri aracılığı ile sürdürülmektedir.

 

 

 

 

MİSYONUMUZ

Yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda Ölçü Trafosları ve İzole Ürünler  konusunda kendi kalitesi ile güvenilir bir üretici profili oluşturmak. Esitaş markası ile memnuniyet, samimiyet, güven ve kalite bütünlüğünde algıyı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli yenilenen, hareket eden, sorumluluk ve faydacılık anlayışı yerleşmiş firma ve kendi menfaatleri ile aynı doğrultuda hareket eden bir ekip, ilişkide bulunduğu bütün paydaşlarına karşı sorumluluklarının bilincinde olan, firma ve ülke ekonomisine fayda sağlayan bir işletme olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklılık

Yenilikçilik

Güvenilirlik

Verimlilik

Duyarlılık

Paylaşımcılık

 

0

+ Çalışan

0

m² Üretim Alanı

0

Ülkeye İhracat

0

Yıllık Akım Trafosu